Oratorij

Animatorji župnije Ilirska Bistrica vsakoletno pripravljamo oratorij za otroke med 5. in 13. letom starosti, kjer je vedno polno druženja, zanimivih delavnic, poučnih uric in seveda veselih iger :)

ORATORIJ 2022

Oratorij je nazaj! Animatorji župnije Ilirska Bistrica vabimo vse otroke stare od 5 do 13 let na oratorij 2022 z naslovom Za Božjo slavo. Spoznali bomo viteza Ignacija Lojolskega, ki je tudi zavetnik mladih. Oratorij bo potekal od 22. 8. do 26. 8. 2022 na župnijskem dvorišču.

Prijave bodo tako kot lansko leto potekale elektronsko, odprle pa se bodo konec veroučnega leta. Povezava do prijav bo objavljena tu, na spletni strani župnije ter na facebook strani oratorija Ilirska Bistrica.

Vse nadaljnje informacije najdete na prijavnici, za dodatna vprašanja pa smo vam na voljo na oratorij.ilb@gmail.com.

Se vidimo! :)

Več informacij na uradni strani Oratorija Ilirska Bistrica na omrežju Facebook - povezava do strani (klik)