TEDENSKA OBVESTILA

• Praznujemo župnijski praznik in biserno mašo našega rojaka dr. Rafkota Valenčiča ter zlato mašo našega duhovnega pomočnika gospoda Bogdana Saksida. Na oba slavljenca kličemo Božji blagoslov. Zahvaljujemo se jima za zgled služenja, vztrajanja v težavah življenja in za pričevanje o Božji ljubezni. Bog ju živi in podpiraj! Hvala vsem, ki ste pripravili slovesnost in pri njej sodelovali, hvala tudi za vaš dar danes pri ofrih za pokritje stroškov obnove cerkve sv. Petra. Večerna sveta maša je danes v cerkvi sv. Jurija.
  •
  • V cerkvi sv. Helene na Premu so restavratorjiv petek prevzeli dela in začeli z restavriranjem. Vse postavljamo v Božje roke in v vašo radodarnost. Hvala.
  •
  • V soboto bo že peti pohod po naši župniji ob 750 letnici prve znane omembe župnije. Ob 8. uri se bomo zbrali v Zarečju pri cerkvi, šli do Brc, nato do Smrij in se vrnili nazaj v Zarečje. Med potjo si bomo ogledali cerkve in druge znamenitosti. Vabljeni.
  •
  • Na voljo je Zbornik o nekdanjem našem kaplanu + msgr. Vladimiru Pirihu.
  •
  • Naši rajni: + Lojzka Majdič, Velika Bukovica 9. Gospod, daj ji večni pokoj.
  •
  • Karitas še vedno zbira sredstva za prizadete od vojne v Ukrajini: Slovenska karitas, Kristanova ulica 1, 1000 Ljubvljana, na TRR: SI56 0214 0001 5556 761; namen: POMOČ UKRAJINI; sklic: SI00 870. Hvala.
  •
  • Ob pogrebu + Jožeta Čeligoja sta sestri Anka in Elka darovali za obnovo cerkve sv. Petra 200 €. Bog povrni.
  •
  • Čiščenje in krašenje cerkve sv. Petra: Gubčeva ulica.