OBVESTILA

• - jutri ob 19.30 seja Župnijskega pastoralnega sveta
  • - v torek SERRA klub
  • - v sredo Prenova v Duhu
  • - v soboto ob 10.00 strežniki, ob 16.00 tretje srečanje priprave staršev na krst otrok,
  •   ob 19.00 prva zakonska skupina, zvečer mladi
  • - prihodnjo nedeljo ob 14. uri v samostanu Vera in luč
  •
  • V sredo zvečer bo v župnišču srečanje Dekanijske Karitas, ki ga bomo začeli s sveto mašo (ob obletnici delovanja Dekanijske Kartias) ob 19. uri. Vabljeni!
  •
  • V domu matere Terezije (samostan v Trnovem) bo od 23. do 25. 11. duhovni vikend za dekleta 8. in 9. razreda in srednješolke z naslovom”Obiskana bitija smo – z Elizabeto in Marijo skozi advent”. Prijave in informacije: irena.jurgec@gmail.com ali gsm 031 485 987. Priporočamo in vabimo.
  •
  • Prejšnjo nedeljo ste pri nabirki zahvalne nedelje za obnovo pastoralnega doma Morska zvezda v Strunjanu darovali 1.140,66 € (468 € pri sv. Petru, 401 € pri sv. Juriju, 168 € v samostanu, 62 € na Premu in 42 € v Harijah). Hvala.
  •
  • Naši rajni:. + Emilija Frank, Gornja Bitnja 1. Gospod, daj ji večni pokoj.
  •
  • V zakristiji in v župnišču lahko dobite Marijanske koledarje za prihodnje leto.
  •
  • Čiščenje in krašenje cerkve sv. Petra: VODNIKOVA ulica.