OBVESTILA

• Smo v molitveni osmini za edinost kristjanov, ko molimo za razumevanje med različnimi krščanskimi cerkvami in za uresničitev Jezusove prošnje: “Da bi bili vsi eno”. Vsak večer pri sveti maši prebiramo eno premišljevanje na to temo. Današnja nedelja je t. i. ekumenska nedelja. Bog povrni za današnji dar pri ofru za potrebe naše župnije.
  •
  • Prihodnja nedelja bo svetopisemska. V Vipavi bo v prostorih Škofijske gimnazije Vipava ob 15. uri srečanje članov svetopisemskih skupin, ljubiteljev Svetega pisma in bravcev Božje besede. Letos škof Jurij prav posebej vabi na srečanje vse bravce, ki pri mašah berete Božjo besedo. V naši župniji vas je rednih bravcev 36. Vabimo še nove in priporočamo srečanje.
  •
  • V soboto bo v naši župniji v cerkvi sv. Jurija praznik prve svete spovedi za letošnje prvoobhajance: ob 9.00 za otroke OŠ DK, ob 10.45 za OŠ AŽ.
  • Srečanja ta teden:
  • - v torek Serra klub
  • - v sredo Prenova v Duhu
  • - v soboto zvečer mladi in prva zakonska skupina
  • - v nedeljo ob 15. uri Binkoštna dvorana.
  •
  • V soboto dopoldne bo v Vipavi srečanje animatorjev v pripravi na zakon.
  •
  • Naši rajni: + Cilka Škrabolje, Stritarjeva ulica. Gospod, daj ji večni pokoj!
  •
  • Čiščenje in krašenje cerkve sv. Petra: GABRIJE.